Design na co dzień

Zajmuję się web designem oraz projektowaniem graficznym od 2004 roku. Z początku pracowałam w warszawskim studiu interaktywnym jako web designerka, potem rozpoczęłam pełnoetatową 4 letnią pracę zdalną z agencją Creative Works z USA.
W 2009 r. skończyłam Wydział Grafiki na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W 2011 roku założyłam własną działalność, w której do dziś spełniam się jako projektantka.
To co cechuje moją pracę to dokładność, terminowość i nietuzinkowość projektów. Lubię wyzwania i wymagające zlecenia.

Oferta

Web design

Mobile design

User interface

Graphic design

Opinie

„Najkrócej rzecz ujmując: Wiktoria to najlepszy ekspert od web designu i osoba w pełni zaangażowana, na której zawsze można polegać. Jej projekty są nowoczesne, funkcjonalne i przede wszystkim wyraziste, odróżniające się od setek nudnych serwisów. Dbałość o detale sprawia, że każdy projekt jest inny i ma swój niepowtarzalny klimat. Z Wiktorią współpracujemy od ponad 5 lat. Zrealizowaliśmy razem bardzo dużo projektów i wciąż chcemy więcej!”


Damian Maślej
CEO
Webini

Zapisz

Zapisz

“Rekomenduję Panią Wiktorię Smoczyńską, jako profesjonalistę w zakresie świadczonych usług. Zgodnie z oczekiwaniami naszej firmy, Pani Wiktoria wywiązuje się terminowo i na wysokim poziomie z powierzonych jej zadań. Na szczególną uwagę zasługuje łatwość w nawiązaniu kontaktów, samodzielność, kreatywność oraz zaangażowanie w tworzone projekty. Na podstawie współpracy mogę stwierdzić, iż Pani Wiktoria Smoczyńska doskonale poradzi sobie z Klientem o różnorodnym profilu. Sposób, w jaki wykonuje swoje zadania, pozwala na wystawienie opinii solidnej, godnej zaufania oraz wartej polecenia”


Wioletta Michalik
Dyrektor Zarządzający
Centrum Medyczne MML

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

“Jestem perfekcjonistą i jakość świadczonych dla mnie usług sprawdzam pod wieloma względami. Grafika, którą otrzymałem spełniła wszystkie moje oczekiwania. Polecam każdemu, kto wymaga więcej niż standard”


Oskar Wojciechowski
CEO
Web Sales, Loveit

Zapisz

Zapisz

 

 

“Projekty przygotowane przez Wiktorię zawsze spełniają nasze wymagania i są entuzjastycznie przyjmowane przez naszych klientów. Ufamy jej w pełni zarówno jeżeli chodzi o materiały drukowane jak i cyfrowe. Współpraca przebiega wzorowo a zaangażowanie Wiktorii jest godne podziwu. Jej wiedzę, umiejętności i kreatywność możemy polecić każdemu, kto szuka partnera w biznesie”


Tomasz Klepacki
Digital Sales & Marketing Specialist
Hertz Poland

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Copyright © 2017 Wiktoria Smoczyńska Coati Design.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!